Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bilimsel Formül KERAMINE H Serum ve Şampuan

dogalecza dogal ecza

 

 Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bilimsel Formül KERAMINE H Serum ve Şampuan

 Saçlarımız neden önemlidir?

Saç insanoğlunda canlı bedenin en önemli aksesuarlarındandır. İnsanın özgüveni yakalamasında ve düzgün psikolojiye sahip olmasında saçımız temel etkenlerden birisidir. Bu nedenlerle saçımızı öncelikle sevmemiz sonra onu çok iyi korumamız daha sonrada güçlendirmemiz ve gürleştirmemiz gerekir.

Saçlarımız neden dökülür?

Bilindiği gibi sıradan saç dökülmesi genellikle erkeklerde görülmektedir. Erkeklik hormonunun adı "testosteron" dur. İşte bu hormon saç dökülmesi ile çok yakından ilgilidir. Saçın deri altında bulunan bağlı olduğu köklere "folikül" denir ki tıpkı soğan yumrusu gibidir. Testosteron hormonu, saç foliküllerindeki yağ bezlerinde bulunur. "Tip II 5-alfa redüktoz enziminin yardımıyla DHT´ye (dehidrotestosteron) dönüşür. Bilim adamları artık, kan dolaşımında bulunan testosteron miktarının değil, kafa derisindeki foliküllere bağlanan DHT (dehidrotestosteron) seviyesinin saç kaybına neden olduğunu tespit etmişlerdir. DHT (dehidrotestosteron) saç köklerini küçültür ve bu da sağlıklı saçın yaşamasını imkansız hale getirir.

Doğal olarak kadınlarda, erkeklere göre daha az neredeyse yok denecek miktarda testosteron bulunmaktadır. Fakat kullandığı ilaçlardan, hormon üreten bir büyümeden yada başka bir problemden dolayı bir kadının vücudunda bu hormondan (testosteron) normalden fazla miktarda bulunuyorsa, bu kişide erkek tipi kellik olması doğaldır.

Bayanlarda, kafa derisinde oluşan yaralara bağlı dökülmelerde görülmektedir. Ayrıca bayanlarda, fiziksel stres, duygusal stres, cerrahi müdahaleler, şiddetli hastalıklar, anemi, ani kilo kaybı, zihinsel hastalıklarında saç dökülmelerine sebep olduğu bir gerçektir. Bilinçsiz ilaç tüketimi, özellikle yüksek doz A vitamini, kan basıncını düzenleyen ilaçlar ve diyete bağlı olarakta, bayanlarda saç dökülmesi çok rastlanan durumdur. Menepoz ve adet dönemleri gibi nedenler saç dökülmelerine yol açabilmektedir. 

Herkes Kullanabilir mi:

Keramine H serum ve şampuan saçları dökülenler ve saçlarını güçlendirmek isteyenler tarafından güvenle kullanılabilir. Dermatolog doktorlar tarafından da tavsiye edilen Keramine H saç dökülmesine karşı ürün serisini saçını seven, saçına önem veren herkes kullanabilir.

Sac dökülmesini önlemekten başka ne gibi etkileri var?

Yapılan klinik testlerde, Keramine H saç dökülmesine karşı ürün serisinin; saçtaki yağlanmayı dengelemesi, kepek oluşumunu önlemesi, saçlara hacim kazandırması, saçın doğal parlaklığını ve kolay taranmasını sağlayan saç yumuşaklığını arttırması gibi etkileri de gözlemlenmiştir.

 Sac dökülmesine karsı bugüne kadar birçok seri çıktı ama çoğu  bir ise yaramadı. Keramine Hın onlardan farkı nedir?

 Keramine H Avrupanın saç bakım ürünleri devi Societa Cosmetici tarafından uzun yıllar süren klinik araştırmalar sonucu geliştirilmiş olup yıllardır Avrupa ülkelerinde milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. Benzersiz içeriğe sahip olan Keramine H Serum ve Şampuanın etkinliği yapılan klinik çalışmalar ile de kanıtlanmıştır.

 Ne kadar kullanılırsa en iyi sonuç alınır?

 Güçlü bir etki için : 

Saçlar Keramine H özel şampuanı ile yıkanıp, havluyla kurulandıktan sonra temiz saça ve kafa derisine 1. Ay haftada 3 kez 1 serum uygulanmadır. Bunu devam eden 6 hafta boyunca haftada 2 kez 1 serum daha sonra  1 ay boyunca haftada 1 serum kullanılmalıdır.

 İçindeki bileşenlerin önemi nelerdir? Hangi bilesen hangi

sonucu veriyor?

 Keramine H saç dökülmesini önleyici serum Kapilarine içermektedir. Bu etkin buluş dört bitkinin sinerjik etkisiyle sunulmaktadır : African Kigelia, Clary, Cinnamon, Ginkgo Biloba.


Kapilarine, saç dökülmesine asıl neden olan 5-alfa redüktöz enzimini durdurarak, saçın doğal büyüme ve gelişme ortamını düzenleyerek, yağ salgılarını dengeleyerek ve kafa derisindeki kılcal damarlarda kan dolaşımı sirkülasyonunu uyararak güçlü etkisini göstermektedir. Böylece saçın; fizyolojik olarak canlanma, büyüme ve güçlenme, aynı zamanda yumuşak ve ışıltılı bir forma girmesine yardımcı olmaktadır.

Bu aktif bileşenlerin etkilerini kuvvetlendirmek üzere ayrıca Nettle ve Red Pepper bitki özleri kullanılmaktadır. Nettle ekstresi saçdaki mineral kaybını giderici ve arındırıcı, Red Pepper extresi ise güçlendirici ve kafa derisinde ki kılcal damarlarda kan dolaşımını uyarıcı etkilere sahiptir.

 Keramine H müşteri hizmetleri

 Keramine H ´in güçlü etkisi saçlarını seven insanlarımız tarafından konuşulmaktadır. Ayrıca Tıp Fakültelerinde Dermatologlardan tarafından da tavsiye edilmektedir. Keramine h ve saç dökülmesi hakkında geniş bilgi almak ve sipariş için Dogalecza.com internet sitesi ziyaret edilebilir veya 0312 220 3 555 numaralı müşteri hizmetleri aranabilir.

 

 

08-03-2013 04:47

  Saç Dökülmesi hakkında

  dilara taşkıran

  benim saçım çok dökülüyor neden açaba ben çok  seviyorum saçlarımı ve dökülmesini  istemiyorum bana bir öneriniz  var mı

  16-02-2014 04:25
   Php kodları Kellikilacı, and free games (oyun) Gamikro