Her erkeğin derdi kellik

ahmet Sonsuz karanlık

Bence her erkek bunu kabullenmelidir, Erkek adamın saçı dökülür arkadaş. Ya hormonlarına isyan edeceksin yada saç ektireceksin. başka yolu yok.

Aksini iddia eden varsa buyursun smiley

 

Her şeyin çözümü vardır. Ölüm hariç
21-10-2009 01:39

  ihtiyarlıkta belki

  drno Aybars

  Bence karamsarlığa gerek yok.

  Evet dökülecek ama genç yaşta dökülüyorsa bir yanlışlık var demektir.

  Minoxidil de işe yaramadı beee
  21-10-2009 02:55

   dökülsün

   zoomx --

   zaten battı balık yan gidiyor. en iyisi hepten kazıtmak smiley

   Narutoyu tek geçerim ;)
   21-10-2009 06:47

    Erkeklerde Saç dökülmesi hakkında

    cengiz

    ben bodybuilding yaptım irileştim ve kafayı kazıtım. nereye gitsem fazlasıyla dikkat çekiyorum. hatun sıkıntısı da yokk.

    04-12-2009 03:12

     Erkeklerde Saç dökülmesi hakkında

     kelliğe hayır :)

     Hatun meselesinden ziyade insan aynaya bakınca iyi birşey görmek istiyor.Saçlar dökülmeye başladığında istediğin seklide vremiyorsun

     15-07-2010 09:05

      Erkeklerde Saç dökülmesi hakkında

      erol

      arkadaşlar benim o kadar ilac kullanmama rağmen birtürlü çözüm olmadı . o k adar para verdim.. giden paraya yandım..tesedüfen nette gördüm sri lankada bu konuda uzman bir doktoru tanıdım..mail adresine sacımın sorununu tam yazdım..sadece 20 ytl ye mal olan bir karışım gönderdi bana..icindeki etken madde sri lankada yetişiyormuş..karışımın icinde yeralıyor.. ilk kullanımda çok mükkemmel sonuç alıyorsun..dökülme belli oranda azalıyor yavaşca..en önemlisi ise sac dolgunlaşıyor..kafada yeralan tüyler büyüyor ve kalınlaşıyor..ben çok memnun oldum. siz de mail yazın caresini göreceksiniz inşalah..  [email protected] adrsine sac sorununuzu yazmanız yeterli .. gercekten işin uzmanına danışmak çözümmüş..arkadaşlar siz de faydasını muhakak göreceksiniz.. bu sorunu yaşayanlarada yardımcı olun ..sac problemi çok ciddi bir rahatsızlıktır..sadece kendinizi düşünmeyein.. ben yararını gördüm sizede bilgi verdim bu konuda..

      19-07-2010 10:22

       Erkeklerde Saç dökülmesi hakkında

       MAHMUT

       SAÇALRIM ÇOK DÜKÜLÜYO

        

       19-12-2010 02:18

        kelin merhemi

        yahyaeczanesi mehmet kara

        kelin merhemi varmış aslında

        en kolayı saçımız dökülmeden önce risk grubunda bulunan kişilerin önlem alması.nedir alınacak önlem? dht oluşumunu engelleyen bir ürün kullanmak.ne kadar süre ile?ömür boyu.böylece kel olduktan sonra saçımız çıksın diye sabırsızlanmamıza gerek kalmaz. neden ömür boyu?çünkü  dht ömür boyu üretileceği için.dht nin etkisinden korunmak için saç bakımı yapılması gerekmektedir.

        nerden biliyorum ?

         2 yıldır kendi yaptığım bitkisel solusyonu kullanıyorum.ne mi oluyor ?

        gün geçtikçe saç miktarım artıyor.

        siz de doğru bir ürünü (tedavi için gereken etken madde miktarını içermeli) ve doğru süre ile kullanırsanız ,yani saçınıza devamlı bakım yapmamız gerektiğini gördüğünüzde (kullandığınızda fayda gördüğünüz ürünü bırakınca saç dökülmeniz yeniden artınca )

        artık saçlarınza bakmaya başlıyorsunuz ve gün geçtikçe daha sağlıklı saçlara sahip oluyorsunuz.

        20-12-2010 07:35

         Erkeklerde Saç dökülmesi hakkında

         ali arı

         benim saçım kısa benim kız arkadaşım  benden  kaçıyor

         05-11-2012 13:39

          Uygula çık:)

          umutdünyası şerif

          Krem değil ama başka bir şey biliyorum arkadaşlar.Yaklaşın bi ne diyeceğim bakın.Artık kız arkadaşınız sizden kaçmayacak.Özellikle onca uğraşıya rağmen saç çıkartamayanlar için de önemli bir ürün var.Ürün cosmo sağlık tarafından satılıyor ve saçınıza serpiyorsunuz sadece ve sonucu görüyorsunuz.İnanamayacaksınız.Toppik isimli bu ürün bi harika.İnternette Toppik yazınca kolayca bulabilirsiniz.30 saniyede harika sonuç.Yan etki yok,bişey yok.UYGULA ÇIK.:)SÜPPERRR..Sevgiler...

          23-11-2012 19:08
           Php kodları Kellikilacı, and free games (oyun) Gamikro